Aktualności

Fotograficzna Majówka z White Alice

  • wydarzenia

Macie plany na tegoroczną Majówkę? Jeśli nie Warszawa jest dobrym kierunkiem. 2-3.05.2015 odbędzie się kolejna edycja Czarownych Warsztatów. Alicja Reczek White Alice gwarantuje niezwykłą atmosferę i wspaniałą kadrę pozującą …ale to nie wszystko. To będzie magiczny weekend. W planie są zaskakujące stylizacje. Piękne kreacje od projektantów. Sesje modowe na Powiślu. I Wieczór Kulturalny na Starej Pradze. Niezapomniany czas i prawdziwa gratka dla miłośników fotografii.

PRASKA FERAJNA - 2.05.2015 (sobota)
Pierwszy dzień Czarownych Warsztatów to sesje na Starej ...

Pierwszy w Polsce warsztat z Andrzejem Draganem

  • wydarzenia

Zapraszamy 20 września 2014 roku na pierwsze i jedyne w swoim rodzaju warsztaty ze światowej klasy portrecistą w Studio Huśtawka - Andrzejem Draganem. Na spotkaniu zapozna uczestników z opracowaną przez siebie techniką cyfrowej obróbki fotografii, znanej powszechnie jako "efekt Dragana". Opowie o podejściu do "fotografii głów" oraz o tym kto tak naprawdę tworzy portret.

W czasie ośmiogodzinnego warsztatu Andrzej Dragan opowie o swoich pracach, zwracając uwagę na techniczną stronę ich powstawania. Uczestnicy poznają – na podstawie "surowego" zdjęcia, proces powstania efektu końc ...

Warsztaty "Akt. Plastyka ciała" z Arkadiuszem Branickim

  • wydarzenia

Studio Huśtawka zaprasza na kolejny warsztat fotograficzny będący częścią cyklu "Mistrzowie Fotografii"!

W dniach 23-24 sierpnia pod patronatem fotarts.pl odbędzie się warsztat "Akt. Plastyka ciała" prowadzony przez Arkadiusza Branickigo. Autor serii "Zodiak" opowie o zagadnieniach związanych z aktem artystycznym oraz skupi się na klasycznym podejściu do ciała. Wysmakowany minimalizm, którym cechuje się "Alosha" Branicki, to idealna propozycja dla wielbicieli prostoty, ograniczenia ilości rekwizytów i oświetlenia studyjnego.

Na warsztatach zajmiemy się ...

White Alice i "czarodziejski weekend" w Warszawie

  • wydarzenia

W ostatni weekend czerwca 27-29.06.2014 odbędzie się kolejna odsłona "Czarownych Warsztatów". Tym razem White Alice zaprasza do Warszawy. Uczestnicy będą mieli możliwość fotografować Starą Pragę w klimacie awangardy miejskiej. Następnie odbędą się sesje modowe w parku Rydza Śmigłego na Powiślu. Ale to nie wszystko, w samym środku warsztatów pojawi się 4 niezwykłych gości, którzy zaprezentują swoją twórczość przy okazji WIECZORU KULTURALNEGO.

  • - Zabytkowa architektura. Klimatyczne podwórka. Charakterystyczne, praskie kapliczki. Awanga ...

Warsztaty fotograficzne z Emilem Bilińskim

  • wydarzenia

Kolejne z cyklu spotkanie w Studio Huśtawka pod patronatem fotarts.pl będzie miało miejsce w dniach 28-29 czerwca! Serwowany będzie przepis na międzynarodowy sukces w fotografii Beauty & Fashion poda sam Emil Bilinski. Autor zdjęć publikowanych m.in. w Elle, Harper's Bazaar oraz kampanii reklamowych Schwarzkopf Professional, L'Oreal podzieli się z uczestnikami szkolenia sekretami dotyczącymi zasad wykonywania zdjęć, obróbki oraz współpracy z ekipą na planie zdjęciowym - a to wszystko poparte solidnymi podstawami praktycznymi oraz opowieściami o nietypowych rozwiązaniach technicznych.
Warsztaty z Emilem odbywaj ...

Cykl warsztatów "Mistrzowie fotografii" pod patronatem fotarts.pl

  • wydarzenia

Fotarts objęło patronat nad cyklem warsztatów "Mistrzowie Fotografii" organizowanych przez Studio Huśtawka. Cykl spotkań otwiera "Warsztat aktu. Fotografia ciała wg Dmytro Gurnickiego".

Zachęcamy Was do uczestnictwa w kursie, którego tematem będzie piękno ludzkiego ciała, pokazane przez Dmytro Gurnickiego.

Warsztat przeznaczony są dla osób, które panują nad własnym sprzętem fotograficznym, przede wszystkim jednak dla tych, którzy chcą się zmierzyć z tematem nagości oraz poszerzyć swoje portfolio o zdjęcia aktowe. Spotk ...

Kalendarz 2014 - wyniki!

  • komunikaty
Po głosowaniu i długotrwałym kompletowaniu zdjęć udało nam się stworzyć bardzo ładny Kalendarz Fotarts 2014. Nagroda w postaci właśnie takiego kalendarza wędruje do użytkownika FotoBajki (gratulujemy ilości zdobytych głosów). Kalendarze zaczniemy rozsyłać od poniedziałku, zatem zapraszamy do składania zamówień!

Wyniki i zamówienia: http://kalendarz.fotarts.pl/

Kategorie

Ciekawe wydarzenie foto?

W najbliższym czasie będzie miało miejsce ciekawe wydarzenie związane z fotografią a może konkurs? Jesli chcesz umiescic informacje w aktualnosciach napisz do nas kontakt()fotarts.pl

reklama