wydarzenia

Pierwszy w Polsce warsztat z Andrzejem Draganem

Zapraszamy 20 września 2014 roku na pierwsze i jedyne w swoim rodzaju warsztaty ze światowej klasy portrecistą w Studio Huśtawka - Andrzejem Draganem. Na spotkaniu zapozna uczestników z opracowaną przez siebie techniką cyfrowej obróbki fotografii, znanej powszechnie jako "efekt Dragana". Opowie o podejściu do "fotografii głów" oraz o tym kto tak naprawdę tworzy portret.

W czasie ośmiogodzinnego warsztatu Andrzej Dragan opowie o swoich pracach, zwracając uwagę na techniczną stronę ich powstawania. Uczestnicy poznają – na podstawie "surowego" zdjęcia, proces powstania efektu końcowego. Na tym etapie, który jest właściwą częścią warsztatu, autor w jasny i zrozumiały sposób przeprowadzi retusz wybranego zdjęcia. Wytłumaczy, krok po kroku, każdą dokonaną zmianę. Po zakończeniu prezentacji będzie czas na dyskusję po której... prowadzący zostanie w studio, odpowie na Wasze pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości :)

Andrzej Dragan. Doktor fizyki, genialny samouk. Ponadto, a może przede wszystkim, fotograf, który nie znosi robić zdjęć. Jego styl jest nie do podrobienia. Stawia na jakość - stworzył niewiele ponad setkę zdjęć. Ich wyjątkowość została wielokrotnie zauważona i doceniona - jego nazwisko widnieje na liście najlepszych fotografów reklamowych, opublikowanej przez prestiżowy Luerzer's Archive. W 2007 r. brytyjski "Digital Camera Magazine" ogłosił go Fotografem Roku, a trzy lata później zdobył srebrny medal International Photography Master Cup London.

Termin:
20.09.2014 do godz. 22.00

Miejsce:
Studio Huśtawka, ul. Jana Kazimierza 35/37 lok. 327 w Warszawie

Strona eventu:
https://www.facebook.com/events/475500215927860/