wydarzenia

Warsztaty "Akt. Plastyka ciała" z Arkadiuszem Branickim

Studio Huśtawka zaprasza na kolejny warsztat fotograficzny będący częścią cyklu "Mistrzowie Fotografii"!

W dniach 23-24 sierpnia pod patronatem fotarts.pl odbędzie się warsztat "Akt. Plastyka ciała" prowadzony przez Arkadiusza Branickigo. Autor serii "Zodiak" opowie o zagadnieniach związanych z aktem artystycznym oraz skupi się na klasycznym podejściu do ciała. Wysmakowany minimalizm, którym cechuje się "Alosha" Branicki, to idealna propozycja dla wielbicieli prostoty, ograniczenia ilości rekwizytów i oświetlenia studyjnego.

Na warsztatach zajmiemy się rodzajem nagości, który poświęcony jest pięknu kobiecego ciała, przy czym nie emanuje drażliwymi podtekstami erotycznymi. Postaramy się przekazać Wam wiedzę jak przedstawić na fotografii wizję kobiety eleganckiej i z klasą - bez względu na sytuację. Istotą zajęć będzie ukazanie odpowiedniego podejścia fotografa do kobiecego ciała oraz właściwe wykorzystanie zasad fotografii, które mają służyć kształtowaniu odbioru naszej twórczości.

Po szkoleniu pewnie nawiążesz relację z modelką, poznasz ludzkie ciało - jego geometrię oraz siłę gestykulacji i ekspresji. Dowiesz się jak "zbudować" i uchwycić ten odpowiedni moment, który da Ci wymarzone zdjęcie.

Termin:
23 - 24.08.2014

Miejsce:
Studio Huśtawka, ul. Jana Kazimierza 35/37 lok. 327 w Warszawie

Strona eventu:
https://www.facebook.com/events/651822404910809/

Szczegóły warsztatów:
http://studiohustawka.pl/workshops.php