wydarzenia

Cykl warsztatów "Mistrzowie fotografii" pod patronatem fotarts.pl

Fotarts objęło patronat nad cyklem warsztatów "Mistrzowie Fotografii" organizowanych przez Studio Huśtawka. Cykl spotkań otwiera "Warsztat aktu. Fotografia ciała wg Dmytro Gurnickiego".

Zachęcamy Was do uczestnictwa w kursie, którego tematem będzie piękno ludzkiego ciała, pokazane przez Dmytro Gurnickiego.

Warsztat przeznaczony są dla osób, które panują nad własnym sprzętem fotograficznym, przede wszystkim jednak dla tych, którzy chcą się zmierzyć z tematem nagości oraz poszerzyć swoje portfolio o zdjęcia aktowe. Spotkanie jest dla pasjonatów fotografii, dla osób zafascynowanych pięknem ciała w jego... niedoskonałości. I oczywiście, ze względu na charakter warsztatów, zapraszamy osoby pełnoletnie.

Kurs odbywa się w trybie "wieczorowym" - idealne rozwiązanie dla osób, które przez zobowiązania prywatne lub zawodowe, nie mogą uczestniczyć w weekendowych warsztatach Akademii Fotografii Huśtawka.

Co oferujemy?

  • - kilka słów o samym akcie, o teorii, o podejściu do ludzkiego ciała
  • - poznasz podstawy pracy w studio fotograficznym (lampy, modyfikatory, statywy, tła) oraz techniki oświetlenia.
  • - kilka słów pracy z modelką - nie zawsze jest nią profesjonalistka, a nagość często tworzy bariery - jak je pokonać?
  • - pracę w profesjonalnym zespole (modelka, wizażysta, fryzjer, asystent)
  • - pełną swobodę w samodzielnym wykonaniu sesji zdjęciowej, Twój pomysł, Twoje ustawienie światła, Twoja obróbka!

Do tego kilka słów o autorskim podejściu do obróbki oraz freelance'ingu, a to wszystko przekazane przez utalentowanego fotografa i grafika – Dmytro Gurnickiego, który od lat przygląda się ludzkiemu ciału, tworzy portrety, które nie ograniczają się do twarzy...

Ubiegłoroczna wystawa "Akt i portret", ściągnęła tłumy i zachwyciła. Tegoroczna EGOiNspired, wzbudziła kontrowersje... i również zachwyciła bardzo szeroką publiczność. Piękno ludzkiego ciała zostało przedstawione przez jego niedoskonałości. Portret ciała, gra z odbiorcą, zdjęcia celowo ‘niestandardowe’, podkreśliły tylko kunszt Dmytro.

Każdy z uczestników, poza dobrymi zdjęciami, które będzie mógł publikować w ramach swojego portfolio, dostanie również - podpisany przez prowadzącego - certyfikat poświadczający ukończenie kursu.

Termin:
10, 12, 17, 19, 24, 26.06.2014 oraz 1, 3.07.2014 – w godz. 18.30—21.00.

Miejsce:
Studio Huśtawka, ul. Jana Kazimierza 35/37 lok. 327 w Warszawie

Strona eventu:
https://www.facebook.com/events/293226830836856/

Szczegóły warsztatów:
http://studiohustawka.pl/workshops.php


fot. Dmytro Gurnicki


fot. Dmytro Gurnicki


fot. Dmytro Gurnicki


fot. Dmytro Gurnicki


fot. Dmytro Gurnicki


fot. Dmytro Gurnicki