Serwis fotarts.pl to społeczność ludzi lubiących fotografować i dzielić się swoimi fotografiami, doświadczeniem z innymi użytkownikami. Został stworzony przez młodych ludzi, którzy wolny czas poświęcają fotografii i chcą w jak największym gronie rozwijać to hobby. Najbardziej zaangażowane osoby tworzące projekt od kuchni są znane na forum pod nickami: KaMaD, Dziura, tatlpz, Gallows Pole.

Strona oferuje szybkie i łatwe publikowanie zdjęć w Internecie oraz zdobywanie doświadczenia fotograficznego w miłym gronie (przez komentarze, wskazówki innych użytkowników serwisu). Dzięki fotarts.pl bez ograniczeń możesz umieszczać swoje zdjęcia nie patrząc na limity czasowe, poznasz ludzi lubiących tak jak Ty fotografować.

Serwis posiada system moderacji, który wyklucza przypadkowe zdjęcia z galerii w celu podniesienia poziomu merytorycznego. W przyszłości chcemy organizować wypady na rożne sesje plenerowe, stare fabryki, zabytki rożnych miast i inne pozytywnie zakręcone miejsca, które warto uwiecznić na fotografiach. Dobry sposób na spędzenie wolnego czasu w miłym towarzystwie.
    Życzymy miłego korzystania z fotarts.pl.

Wszystkie uwagi i sugestie prosimy kierować tutaj: kontakt[]fotarts.pl

Uwaga! Wszelkie materiały wykorzystane na tej stronie i wszystkich jej podstronach chronione są prawem autorskim. Kopiowanie, zwielokrotnianie, reprodukcja w części lub całości bez pisemnej zgody autorów jest zabronione!