reklama

Wszystkie zdjęcia

akt

dodano: 2014-05-11 23:52:41

Portfolio autora

Dodaj do ulubionych

Patrycja

Darek47
Kategoria:

Akt

Parametry

brak danych

Inne zdjęcia autora

Ocena średnia: 8.5 (głosów: 2)

komentarze

Jabusan : Zgłoś nadużycie

eeee... no spoko...taki żenujący żart prowadzącego..pozdr...Jabusan

Darek47 : Zgłoś nadużycie

A jejku, ale jestem ślepota. Starość nie radość. Przepraszam, wybacz. Sam się śmieję z siebie :) Jeszcze raz przepraszam. :)

Jabusan : Zgłoś nadużycie

Darek.... Jebusana Ci nie daruję... ja sem Jabusan ;)...pozdr... Jabusan

Darek47 : Zgłoś nadużycie

Dziękuję obydwu kolegom za komentarze. Jebusan dziękuję za piękne słowa. Chyba pracujemy na podobnych częstotliwościach. A wystawy Venus? Pamiętam, pamiętam :)

Jabusan : Zgłoś nadużycie

oj Darku...Darku... tematyka za którą nigdy się nie brałem z obawy aby jej nie spieprzyć... potrafisz wyczuć delikatną granicę , gdzie kończy się sztuka a zaczyna zwykłe mięcho(dotyczy całego portfolio)... piękno kobiecego ciała i erotyzm , ubrane w piekne szaty fotografii łatwo przekroczyć lądując za 30 srebrników na okładkach tanich rozkładówek... może jestem człowiekiem starej daty, ale pamiętam wystawy Venus organizowane w Polsce(być może jeszcze są ) które wywoływały dreszcz emocji i wypieki na twarzy osób oglądających piękne fotogramy, które na głowę bija 99% wszechobecne kobiece akty... to duża sztuka... niewiele osób pamięta o tym,że najpięknięjsze jest to co powstaje w naszym umyśle a nie przed oczami... gdybyś kiedyś potrzebował kogoś jak to mówiono "do terminu" to z przyjemnością zgłaszam swój akces tylko po to , aby być może odważyć sie kiedyś na spróbowanie sie z tym tematem....pozdr...jabusan

KaMaD : Zgłoś nadużycie

fajne w odbiorze

Aby komentować zdjęcia musisz być zalogowany. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.