reklama

Wszystkie zdjęcia

Portret

dodano: 2010-11-05 17:52:12

Portfolio autora

Dodaj do ulubionych

Kuba

ASIA
Kategoria:

Portret

Parametry

Aparat: Canon EOS 450D

Ogniskowa: 51 mm

Migawka: 1/100 sek.

Przysłona: f5

ISO: 100

Inne zdjęcia autora

komentarze

Bastunio : Zgłoś nadużycie

Jestem podobnego zdania Asiu bo uważam, że fotografia nie odzwierciedla rzeczywistości a rejestruje jedynie jej urywki. A teraz, kiedy "fotografia" jest najmodniejszym narodowym sportem ciężko jest uniknąć podobnych kadrów, szczególnie w kategoriach, którymi rządzą pewnie żelazne zasady. Pozdrawiam.

ASIA : Zgłoś nadużycie

Idąc takim tokiem rozumowania, to nie powinno się stosować żadnych cięć i przedstawiać postać w całości(bo tak jest w rzeczywistości) Ale chyba nie o to chodzi? Czytałam kiedyś artykuł, że nie powinno ucinać głowy, a później przeczytałam drugi, że teraz odchodzi się od tej zasady.Ciężko wyczuć jak to w końcu jest? Może tak jak się komu podoba? Jedni mówią - jeśli ciąć to zdecydowanie, albo wcale. Może tu jest mało zdecydowanie (przy innym moim zdjęciu miałam już z tym problem)Co do małpowania i powtarzalności kadrów, to trudno tego uniknąć, bo pewnie znajdzie się zdjęcie podobne do naszego.Przyznaje, że taki kadr jest mało oryginalny i oklepany, ale mi się podoba:)Dziękuję za komentarze :)

viggo : Zgłoś nadużycie

Kuba ma uciętą głowę, czy w rzeczywistości Kuba nosi pół głowy?, kadr....czy domeną wszystkich twórców na każdym blogu jest małpowanie złych przykładów, czy to nasza narodowa wada?

fancyy : Zgłoś nadużycie

fajny wyraz twarzy tego chłopczyka ;))

ASIA : Zgłoś nadużycie

Proszę, rozwiń swoją wypowiedz co jest źle. Chyba że to ja źle odczytuję Twój komentarz:)

viggo : Zgłoś nadużycie

Kuba jest super, :) zdjęcie to przykład na to, że Kuba nie jest super, :D

Aby komentować zdjęcia musisz być zalogowany. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.