reklama

Wszystkie zdjęcia

Portret

dodano: 2013-05-06 21:41:10

Portfolio autora

Dodaj do ulubionych

Młoda Gniewna

Katarzyna Kluba
Kategoria:

Portret

Błagam, nie piszcie że na naszą-klasę, albo do albumu rodzinnego. Ja konie popełniam zazwyczaj i rzadko odważam się pokazać człowieka.

Parametry

Aparat: Canon EOS 7D

Ogniskowa: 190 mm

Migawka: 1/200 sek.

Przysłona: f5

ISO: 320

Inne zdjęcia autora

Ocena średnia: 8 (głosów: 1)

komentarze

Katarzyna Kluba : Zgłoś nadużycie

Wiesz, ja nie twierdzę, że zdjęcie jest całkiem do bani (w przeciwnym razie nie pokazałabym go) i jeśli nie tylko mi się podoba, to uważam to za osobisty sukces :) Dzięki! :)

Jabusan : Zgłoś nadużycie

Kasia... ocena wg mnie nie jest na wyrost bo cos w tej focie zagrało...nie wiem właśnie co ale ogląda się bardzo przyjemnie...opanowane światło, dobry kadr...wg mnie jest git ...poza tym co napisałem wcześniej...powodzenia...jabusan

Katarzyna Kluba : Zgłoś nadużycie

Jabusan dzięki ogromne, ale obawiam się, że ocena mocno na wyrost ;-) Rozmowy pamiętam i owszem :-) staram się wyciągać wnioski z różnym efektem. Powiem szczerze, że chociaż może i monotematycznie, to w koniach czuję się jednak lepiej. Jakoś bezpieczniej ;-) A modelka (córka moich Przyjaciół) naprawdę super!

Jabusan : Zgłoś nadużycie

Kasia... nie wiem czemu gdzieś to mi umknęło... ciesze się że wziełaś sie za nie-konną tematykę... co prawda mam wrażenie że ostrość masz na BRZEGU KAPTURA A NIE NA OCZACH (właściwie jest na jednym) ale w tej tonacji i tym ujeciu wcale mi nie przeszkadza... ładna modelka, fajne swiatło, ciekawy kadr,dobry klimat... gratki i dalej...pozdr. jabusan..... p.s. a pamietasz rozmowy rok temu??!!

Katarzyna Kluba : Zgłoś nadużycie

Dziękuję za zrozumienie :)

wiesiekp : Zgłoś nadużycie

Ja Cię rozumiem:)

Aby komentować zdjęcia musisz być zalogowany. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.