reklama

Wszystkie zdjęcia

zwierzeta

dodano: 2011-06-19 16:13:50

Portfolio autora

Dodaj do ulubionych

...Wojsiłka...

parapet68
Kategoria:

Zwierzęta

Parametry

Aparat: E-300

Ogniskowa: 35 mm

Migawka: 1/125 sek.

Przysłona: f6.3

ISO: 200

Inne zdjęcia autora

Ocena średnia: 5 (głosów: 1)

komentarze

Jabusan : Zgłoś nadużycie

ja też nie wyobrażam sobie jak to robić ze statywu , ale lepiej niech napiszą coś o tym fachowcy od makro. a mój tekst o statywie mówił, żeby podpiąć aparat pod statyw , położyć linijkę i poćwiczyć to samo dokładnie ujęcie zrobić przy skrajnych wartościach przesłony i sprawdzić jak zachowuje się GO przy szkle 35mm. wtedy empirycznie stwierdzisz jaka odległośc i jaka przesłona da porządany efekt ( albo nie da...oby nie) pozdr

parapet68 : Zgłoś nadużycie

Choc powiem szczerze,że mi aż tak nie przeszkadza,że cały owad nie jest ostry. Ważne,żeby ostrość była tam gdzie trzeba,a poprzez te nieostrości daje poczucie 3d (złudne oczywiście - hehe)

parapet68 : Zgłoś nadużycie

Do statywu jakoś nie mogę się przekonać w terenie...nie wyobrazam sobie podejsć do owada ze statywem na odleglość kilku centymetrow i dopiero go ustawiać. Nie znam owada, który by cierpliwie czekał aż się ułożę ;)

Jabusan : Zgłoś nadużycie

wow... to ty też ujeżdżasz Olka? chyba będziesz musiał empirycznie stwierdzić jak uzyskać max GO... linijka statyw zabawa przysłoną... ale po co to piszę, przecież sam wiesz... ja niestety nie mam tego szkła więc nie pomogę...pozdr

snow : Zgłoś nadużycie

Czyli spokojnie można było domykać dalej. Swoją drogą dziwne że przesłona ci nie zmienia głębi - to wbrew fizyce ;)

parapet68 : Zgłoś nadużycie

Przesłona 6,3 czas 1/125, iso 200 obiektyw Olympus 3,5/35. Mimo zwiększania przysłony nie potrafię jakoś uzyskać całego owada ostrego.

snow : Zgłoś nadużycie

Generalnie fajne, ale bym wolał żeby były te twoje modelki w całej GO. Może zainwestuj w statyw skoro musisz z przesłoną schodzić do tak niskiej wartości aby utrzymać z ręki lub po prostu zwiększ przesłonę.

Aby komentować zdjęcia musisz być zalogowany. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.