reklama

Wszystkie zdjęcia

Architektura

dodano: 2011-02-27 20:21:54

Portfolio autora

Dodaj do ulubionych

Pod mostem wcale nie musi być szaro.

Acapulco
Kategoria:

Architektura

Szczecin. Widok od strony Łasztowni.

Początki fotografii nocnej.

Parametry

brak danych

Inne zdjęcia autora

komentarze

kris_wit : Zgłoś nadużycie

Dostrzegam w tym pomysl i potencjał na bdb zdjęcie.To ,że byc może nie do końca udało się technicznie o czym pisze choćby @maciek w swoim komentarzu to nic - zdarza się każdemu :)

Acapulco : Zgłoś nadużycie

Jabu... Polska to kraj możliwości, więc lampa nie stanowi problemu hehe ;) Co do odbicia na wodzie... za dużo światła pada z oświetlenia graffiti, ala jak pisałem wcześniej to kraj możliwości, więc pewnie zrobię kolejne podejście już niebawem :)

Jabusan : Zgłoś nadużycie

kadr psuje ta piep...na latarnia po prawej... trzeba wziąść proce i rozwiazac problem... pytanie : dałoby sie zrobic tak, aby w wodzie odbijała się ta niebieska estakada? i tak samo wychodziła z kadru ale z ldr? moze byłoby ciekawie... pozdr

Sanss. : Zgłoś nadużycie

Sz-n :D

Acapulco : Zgłoś nadużycie

Zgadza się, zdjęcie lekko poruszone mimo iż ze statywu było robione. Co do kadru... dzięki za podpowiedź - z całą pewnością to wykorzystam w przyszłości :)))

maciek : Zgłoś nadużycie

Trochę poruszone... i chyba przysłonę bym domknął mocniej. temat ciekawy ale coś mi w kadrze nie leży, nie wiem co. Czasem dobrze odwrócić sobie na chwilę zdjęcie do góry nogami, żeby kadr "obiektywnie" sobie ocenić:)

Aby komentować zdjęcia musisz być zalogowany. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.