reklama

Wszystkie zdjęcia

Portret

dodano: 2010-11-16 21:56:21

Portfolio autora

Dodaj do ulubionych

Zabijam spojrzeniem ...

puzool
Kategoria:

Portret

Parametry

brak danych

Inne zdjęcia autora

Ocena średnia: 7 (głosów: 1)

komentarze

Jabusan : Zgłoś nadużycie

i tak najcześciej bywa ze "odrazający,brudni,źli" maja gołębie serce...

puzool : Zgłoś nadużycie

Miało być jak z kartoteki kryminalnej, myślę, ze po komentach tak jest - są emocje - kadrowanie troszkę niżej - celowe zamierzenie, co do plam to naturalne, co do PS-a to tylko ekspozycja poprawiona. Poza obiektywem przemiły facet. ;o)

Kate : Zgłoś nadużycie

A mnie razi jedynie światło na twarzy, które sądze, że miało pójść na włosy a trafiło na twarz. A że ma plamy na twarzy i szyi... Nie wygląda mi to na złą obróbke więc nie ma się co czepiać, a retuszować wszystkiego też nie można.

viggo : Zgłoś nadużycie

Jestem na nie, nie tylko z powodu perspektywy jak pisze Przemo, - pod oczami na twarzy i szyi model ma brzydkie plamy, nie ważne czy są to plamy po maszynce do golenia po obróbce czy blizny, są dobrze widoczne i psują walory estetyczne zdjęcia, :)

Jabusan : Zgłoś nadużycie

sorki sle my tu gadu gadu a tu chodzi o ocenę zdjęcia... 1. jakby miało być paszportowe zdjęcie to nie przejdzie... a serio to facet ma dziwne spojrzenie... przypomina mi jakiś thriller gdzie słodki i do rany przyłóż obywatel małego zapyziałego miasteczka w USA katowal z radoscia ludzi sycąc sie ich tragedia... sorry jesli ktos bliski, ale takie przywodzi myśli... może to ja powinienem iść do lekarza??!! pewnie tak... technicznie że plama pod lewym policzkiem (obietu)jest naturalna a nie efekt obróbki? nie wiem czy nie dałoby się zlikwidować tego światla z boku z drugiej strony... ale... od portretów są spece, którzy to robia... jA jestem jak to mówia ..lejek... tyle słowa ewangelii fotograficznej... pstryk

Bastunio : Zgłoś nadużycie

czemu? :)

Jabusan : Zgłoś nadużycie

to sie nie dziwię że byłego.... hehe

Bastunio : Zgłoś nadużycie

mnie mojego byłego szefa przypomina :)

Jabusan : Zgłoś nadużycie

sorry ale nie wiem czemu prznosi mi na mysl skazańca na krzesło elektryczne...

Adriano : Zgłoś nadużycie

Bazyliszek :)

Aby komentować zdjęcia musisz być zalogowany. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.