reklama

Wszystkie zdjęcia

Ludzie

dodano: 2010-10-14 21:24:14

Portfolio autora

Dodaj do ulubionych

Magda

KaMaD
Kategoria:

Ludzie

Jesienny fashion

Parametry

Aparat: Canon EOS 400D DIGITAL

Ogniskowa: 50 mm

Migawka: 1/200 sek.

Przysłona: f2

ISO: 100

Inne zdjęcia autora

Ocena średnia: 7 (głosów: 2)

komentarze

Bastunio : Zgłoś nadużycie

Poza tym dodam, że ja osobiście oglądam i oceniam fotografie pod kątem przekazywanych treści, dialogu fotografa z widzem za pośrednictwem obrazu więc może dlatego te wszystkie klimaty glamour, fashion itp mnie po prostu jakoś nie kręcą, aczkolwiek obraz pięknej kobiety w dodatku przyzwoicie wykonany zawsze stanowi swego rodzaju ucztę dla oka i nie unikam ;) Pozdrawiam

Bastunio : Zgłoś nadużycie

Tak podejrzewam, że właśnie o to w tym temacie chodzi, ale jednak to następne, czarno-białe, niby też fashion a klimacik ma ;)

viggo : Zgłoś nadużycie

Fajne miejsce wybrałeś, ale Magda nie dała rady , :) źle wygląda z tą lewą nogą, musiała się bać tej wysokości:)

KaMaD : Zgłoś nadużycie

Zdjecie dotyczy tematyki fashion, wiec pod takim katem je oceniamy. Ono ma byc takie sztywne i typowo modowe jak juz wspomniales Bastunio, a nie luzne.

Bastunio : Zgłoś nadużycie

Jakość bardzo dobra, kobieta kobieca, ale to jest po prostu poprawny strzał na drzewie. Bez większego wyrazu, jak z resztą większość fot tego typu.

Jabusan : Zgłoś nadużycie

albo mnie z nia poznaszz albo bede tendencyjnie dawał 1. (joke) nie wiem co jest w fotach tej dziewczyny ale tchnie seksualnoscią... jest na 200% kobieca... aspekt strony technicznej wykonania zdjęcie nie ma dla mnie zadnych zastrzezeń... chciałbym robic takie pozdr

Aby komentować zdjęcia musisz być zalogowany. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.