reklama

Wszystkie zdjęcia

Inne

dodano: 2010-09-24 09:27:15

Portfolio autora

Dodaj do ulubionych

Światłowody

Bastunio
Kategoria:

Inne

Parametry

brak danych

Inne zdjęcia autora

komentarze

kozibar : Zgłoś nadużycie

....hahahaha czym mam walić? fotami ?! rozbawiłeś mnie)..ja miałem dziś trochę podobnie choć zgoła całkiem inaczej ? hahaha co jo godom , a mianowicie rowery nam się popsuły ,żonie pękła linka , mnie pokrzywiła się zębatka , tak nas to zaaferowało że zapomniałem sfocić to i owo....jutro się postaram. Pozdrawiam)

Bastunio : Zgłoś nadużycie

Idź idź, udanych strzałów życzę. Ja wczoraj sobie poszedłem na polowanie. Aaaależ pofociłem, łeb mi pęka na 1000 kawałeczków a na każdym z nich napisane jest "piwo"! Wziąłem sprzęt a bateria została w pizdu w domu w ładowarce, więc się nafociłem za wszystkie czasy ;). Ale za to nieźle "powalczyłem" z kumplem :D jak już miałem przepustkę to trzeba to było wykorzystać mać :D Hehhe i było jak w tym dowcipie: wracam a żona mnie pyta gdzie byłeś, ja jej na to, że fociłem, a ona mi dlaczego ode mnie browarem wali, na co ja jej - a czym ma walić? fotami? :D Pozdrwaiam :)

kozibar : Zgłoś nadużycie

....żeby nie być pustym krytykiem , wybiorę się dziś o zachodzie na polowanie świateł po Kieleckich ulicach..Pozdrawiam)

kozibar : Zgłoś nadużycie

.....mogłeś zaczekać aż przejadą..za mało luminacji , trochę to niepoukładane..)pozdrawiam....że tak sobie pozwolę ocenić..)!

tomzyd : Zgłoś nadużycie

jak niżej :).

Jabusan : Zgłoś nadużycie

Bastunio jeszcze Cię cos przejedzie... ciekawa koncepcja i czekam na następne

Aby komentować zdjęcia musisz być zalogowany. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.