Aktualności

Konkurs foto - słuchajcie Eski od 27 września!

  • wydarzenia
Fotarts, jako patron medialny zaprasza do udziału w konkursie organizowanym przez LaboratoriumFotografii.pl!! Słuchajcie radia ESKA od poniedziałku 27 września do piątku 1 października, codziennie do wygrania darmowy kurs "Fotografia Od Podstaw". Słuchaj - rób zdjęcia - wysyłaj - wygrywaj !

LaboratoriumFotografii.pl - kursy Fotografii w Warszawie i uznani Wykładowcy - Fotografia Od Podstaw, Portret, Akt, Reportaż, Studio, Fotografia Ślubna, Fotografia Podwodna, Kury Photoshop'a, Kursy Wizażu.

Zdjęcie tygodnia i Top Modelka

  • nowości
Na łamy serwisu fotarts powróciło "Zdjęcie tygodnia". Galerie fotograficzne użytkowników są wyróżniane zdjęciem tygodnia, które jest wybierane z pośród najlepszych zdjęć dodanych w ciągu ostatniego tygodniu.

Modelki doczekały się podobnego boksu o nazwie "Top Modelka". Wybierane są najlepsze portfolia (nie tylko pod względem zdjęć ale i potencjału modelki) i w nagrodę właścicielka najlepszego portfolio zostaje umieszczona na stronie głównej jako "Top Modelka" serwisu fotarts na okres 7 dni.

Obecne zmiany są aktywne od ponad miesiąca i jest nam miło, że zostały pozytywnie odebrane.

Nowe funkcjonalności

  • nowości
Jak już wiecie teraz portfolio każdej modelki można pobrać w postaci pliku PDF na własny komputer i wydrukować. Takie portfolio zawiera zdjęcie i niezbędne informacje. Jest to bardzo pomocne fotografom w wyborze modelki do sesji, jak i samym modelkom, które estetyczne CV modelingowe mogą pokazać zainteresowanym osobom.

Już niedługo nowe funkcje usprawniające organizację zdjęć w portfolio modelek i fotografów.

20 lat Photoshop'a

  • wydarzenia
To już 20 urodziny Programu Adobe Photoshop. Premiera jego pierwszej wersji miała miejsce 19 lutego 1990 roku.

Obecnie jest to najpopularniejsze narzędzie do pracy na bitmapach wśród grafików i fotografików. Posiada niezliczone funkcje i pluginy, których zastosowanie i kombinacje filtrów ogranicza tylko nasza wyobraźnia. Z tej okazji został wydany specjalny magazyn PSD poświęcony 20 urodzinom PS'a. Zapraszamy tutaj do zapoznania się ze szczegółami magazynu.

Bezpośrednie logowanie

  • komunikaty
Teraz nie musisz odrywać się od oglądania zdjęć, aby się zalogować. Wystarczy, że klikniesz w "Zaloguj" na górnej belce, wypełnisz informacje i po chwili znowu jesteś tam, gdzie byłeś przed logowaniem.

Zainspirowani Japonią - konkurs

  • komunikaty
Zadaniem konkursowym jest stworzenie grafiki komputerowej związanej tematycznie z Japonią. Mogą to być obrazy zainspirowane mangą, japonśką kulturą itp. Warto wziąć udział w konkursie, gdyż nagrodami są: Monitor Eizo, Photoshop CS4, drukarka Epson i kredyty na zdjęcia w serwisie stockowym.

Prace związane z Japonią należy wgrać do galerii magazynu .PSD. Można je nadsyłać do 20 marca, a ogłoszenie wyników, rozdanie nagród i prezentacja prac nastąpi na taragach Film Video Foto w Łodzi   26 Marca 2010 r. Więcej informacji o konkursie znajdziecie

Wygeneruj i wydrukuj portfolio/CV modelingowe!

  • nowości
Teraz dzięki fotarts każda modelka, która posiada zdjęcia w swoim folio może w ciągu kilku sekund wygenerować i wydrukować swoje portfolio, np. dla agencji artystycznej. Natomiast każdy fotograf może w łatwy sposób dotrzeć do informacji o modelce. Wszystko dzięki przyciskowi Portfolio PDF, sprawdź! Niedługo możliwość modyfikacji wyglądu i dodania większej ilości zdjęć.

Jeśli chcesz zmienić zdjęcie główne wystarczy wybrać opcje modyfikuj i tam zaznaczyć Okładka PDF.

Kategorie

Ciekawe wydarzenie foto?

W najbliższym czasie będzie miało miejsce ciekawe wydarzenie związane z fotografią a może konkurs? Jesli chcesz umiescic informacje w aktualnosciach napisz do nas kontakt()fotarts.pl

reklama