Aktualności

Nowa odsłona fotarts.pl !

  • nowości
W ciągu 1-2 tyg. zostanie uruchomiona nowa wersja serwisu. Będziemy bardziej funkcjonalni i nowocześni a przeglądanie zdjęć będzie jeszcze bardziej wygodniejsze. Dziękujemy za korzystanie z serwisu i czynny udział w rozwoju.

Konkurs "Wszystkie złe sny odeszły" - ogłoszenie wyników

  • komunikaty
W poniedziałek zakończył się konkurs "Wszystkie złe sny odeszły". Nagrodzone zdjęcia to "1914-1920" w wykonaniu Solitario i zdjęcie "Evil Lives Here" w wykonaniu Gallows Pole. Zostało również wyróżnione zdjęcie "Złe sny..." w wykonaniu Kasi. Zapraszamy do zapoznania się ze zwycięskimi pracami tutaj a samym autorom gratulujemy!

XIV Targi Foto Video Łódź 2011

  • wydarzenia
Jutro startuje 14 edycja targów sprzętu fotograficznego i video w Łodzi, które potrwają do 16 kwietnia. Targi jak co roku są bogate w różnego rodzaju warsztaty dla profesjonalistów jak i amatorów. Podczas warsztatów będzie można nauczyć się m.in. podstawowych zasad ustawiania światła i edycji zdjęć. To tylko z nielicznych tematów jakie poruszą warsztaty. Oprócz samych warsztatów zwiedzający będą mogli poobcować z różnego rodzaju sprzętem foto-video.

Rozstrzygnięcie konkursu "Marzenia"!

  • wydarzenia
Zakończył się konkurs "Marzenia". Walka o głosy użytkowników trwała do ostatnich godzin, a sam konkurs cieszył sie dużym powodzeniem za co wszystkim uczestnikom dziękujemy.

Miło nam jest ogłosić, że zwyciężczynią konkursu została Dominika (liloo), a w nagrodę otrzymuje profesjonalny kurs fotografii prowadzony przez laboratoriumfotografii.pl. Kolejne miejsce zajęła fotografia w wykonaniu Anny (Anka K) i zdjęcie w wykonaniu Justyny (Inverno), które dostało wyróżnienie od administracji i użytkowników fotarts. Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu i do obejrzenia

Urodzinowy konkurs fotarts.pl!

  • wydarzenia
Właśnie fotarts.pl kończy 5 lat! Chcemy Wam serdecznie podziękować, że jesteście z nami na codzień. Bez Waszego wsparcia i zaangażowania serwis nie byłby taki jaki jest.

Wszystko zaczęło się 5 lat temu od pomysłu ze znajomymi na założenie zamkniętej grupy fotograficznej o nazwie "Inspiration". Z czasem grupa się rozrosła, a sam serwis zmienił nazwę na fotarts... ale o tym więcej na stronie konkursowej!

Właśnie w podziękowaniu dla wszystkich naszych użytkowników został zorganizowany KONKURS "Marzenia", a do w ...

Jesienne porządki czas zacząć

  • komunikaty
Rozpoczęły się jesienne porządki moderacyjne w serwisie. Przypominamy, że kiedyś serwis fotarts był w pełni moderowany, tzn. jakiekolwiek zdjęcie które ukazało się w galerii musiało przejść przez tryb moderacji. Obecnie jest mniej rygorystycznie ale nie znaczy to, że w ogóle nie jest prowadzona moderacja (regulamin). Zdjęcia, które drastycznie łamią regulamin usuwane są w trybie natychmiastowym. Natomiast zdjęcia o słabej jakości technicznej są zostawiane w celu wyciągnięcia przez autora wniosków na temat fotografii po przeczytaniu komentarzy. Niektórzy jednak nie czują smaku i umieszczają zdjęcia "poniżej" słabej jakości techniczne ...

Jesienny plener w pałacu Janowice

  • wydarzenia
W imieniu fotografiamag.pl zapraszamy do udziału w jesienny plenerze. Plener odbędzie się w dniach 27-31.10.2010 w malowniczym pałacu Janowice. Za miesiąc ta okolica będzie pełna ciepłych barw, mgieł i uczestników pleneru... Więcej szczegółów i informacje o zapisach znajdziecie tutaj.

Kategorie

Ciekawe wydarzenie foto?

W najbliższym czasie będzie miało miejsce ciekawe wydarzenie związane z fotografią a może konkurs? Jesli chcesz umiescic informacje w aktualnosciach napisz do nas kontakt()fotarts.pl

reklama