Aktualności

Fotoszopa - zaproszenie na spotkanie fotograficzne

  • wydarzenia
Wszystko zaczęło się od niewielkiej urokliwej szopy, która posłużyła za miejsce i tło kilku ciekawym sesjom fotograficznym w gronie kilkorgu zaprzyjaźnionych ze sobą osób. Szybko okazało się, że ilość chętnych chcących odwiedzić to miejsce powiększa się, a na rynku brak jest ciekawych ofert łączących ze sobą modę, fotografię i miłe spędzanie czasu.

Wtedy właśnie zrodził się nasz pomysł na połączenia pasji i sposobu na życie w jedno. W czerwcu 2011 roku zorganizowaliśmy pierwsze duże spotkanie, w którym udział wzięło ponad 100 osób, w tym fotografów, modelek prezentujących specjalnie zaprojektowane stroje wykonane z żywych kwiat ...

Nowe sortowanie katalogów ze zdjęciami!

  • nowości
Teraz każdy z Was w łatwy sposób metodą "przeciągnij i upuść" może zmienić kolejność wyświetlania katalogów w portfolio. Wystarczy zalogować się do "Panelu Zarządzania" i kliknąć w zakładkę "Katalogi", po czym klikamy lewym przyciskiem myszy na prawy górny róg katalogu i przytrzymując klawisz przeciągamy katalog w pożądane miejsce. W ten oto prosty sposób możecie poprawić atrakcyjność swojego portfolio i przesunąć na początek najważniejsze dla Was katalogi.

Kalendarz Fotarts 2013

  • nowości
Od grudnia trwało głosowanie na najlepsze zdjęcia z roku 2012, które miały znaleźć się na kartach kalendarza. Dzisiaj prezentujemy oficjalne wyniki oraz wygląd kalendarza. Jest on formatu A4 a smaczku dodają mu najlepsze zdjęcia z ubiegłego roku. Po więcej szczegółów oraz listę wybranych zdjęć zapraszamy tutaj.

Warsztaty "Portret i akt" z Czesławem Czaplińskim!

  • wydarzenia
Spotkanie z Mistrzem! Serdecznie zapraszamy na warsztaty fotograficzne Portret i akt w scenerii "teatru manekinów" 9-11.11.2012 r., Pcim (koło Myślenic) pod kierunkiem Czesława Czaplińskiego, znanego nowojorskiego artysty fotografa, autora portretów wielu wybitnych osobistości z Polski i Ameryki (m.in. Umberta Eco, Jerzego Kosińskiego, Tadeusza Kantora, Wisławy Szymborskiej, Luciano Pavarottiego, Krzysztofa Kieślowskiego, Palomy Picasso, Beaty Tyszkiewicz, czy Andy'ego Warhola) oraz Krzysztofa Włodka, artysty fotografa, absolwenta prestiżowej Akademii Filmowej w Pradze (FAMU), uczestnika stażu w pracowni samego Ryszarda Horowit ...

Nowa kategoria zdjęć w galerii

  • nowości
Od początku istnienia serwisu brakowało kategorii zdjęć, która byłaby wypełnieniem między portretem a sylwetką lub grupą osób - chodzi o kategorie "ludzie". Teraz można dodawać zdjęcia w tej kategorii i zaktualizować swoje wcześniejsze fotografie, które zapisywane były zazwyczaj jako "inne" (zachęcam do tego - kategoria świeża i łatwo pokazać swoje zdjęcia szerszej publiczności).

Nowości w serwisie!

  • komunikaty
Serwis fotarts w nowej, już trzeciej odsłonie zyskał wiele funkcjonalności plus oczywiście ogólne odświeżenie wyglądu.

Jedną z ważniejszych zmian jest wygląd portfolio. Jest bardziej przejrzyste i nowoczesne - powiązane m.in. z facebook. Powiązanie to występuje nie tylko poprzez dodanie przycisków "like", ale wszystkie akcje związane z przeglądaniem zdjęć mogą pojawiać się u Was na tablicy (instalacja appki fotarts na facebook'u we własnym zakresie).

Inne zmiany to:
- zwiększony format zdjęć do 1000px X 1000px;
- zwiększony format miniaturek do 150px;
- maksymalny rozmiar zdjęcia to ...

Start wersji beta fotarts v3!

  • komunikaty
Dzis zostala otwarta wersja beta serwisu fotarts dla wszystkich uzytkownikow. Wszystkie sugestie i wystepujace bledy prosze zglaszac na kontakt()fotarts.pl, za co dziekuje z gory. Serwis jest ciagle dopracowywany, az do znikniecia bledow, co zostanie zaznaczone przez usuniecie logo z napisem "Beta".

Dziekujemy za wyrozumialosc i wsparcie. Mamy nadzieje, ze nowa wersja Wam sie podoba. PS Jutro zostanie uruchomiony formularz do rejestracji nowych uzytkownikow.

Kategorie

Ciekawe wydarzenie foto?

W najbliższym czasie będzie miało miejsce ciekawe wydarzenie związane z fotografią a może konkurs? Jesli chcesz umiescic informacje w aktualnosciach napisz do nas kontakt()fotarts.pl

reklama