Forum fotarts.pl - społeczność fotograficzna Strona Główna fotarts.pl - społeczność fotograficzna
Forum społeczności fotograficznej fotarts - www.fotarts.pl
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

[Sprzedam] Stroboframe CameraFlip

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum fotarts.pl - społeczność fotograficzna Strona Główna -> Sprzedam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tajniak_c



Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 2:45 pm    Temat postu: [Sprzedam] Stroboframe CameraFlip Odpowiedz z cytatem

Witajcie.

Niedawno kupiłem Stroboframe CameraFlip. Skończyły mi się sesje reporterskie i teraz pracuje w studio, więc ten gadżet jest mi zbędny a sprzedając go uzbieram sobie na nowego softbox-a do studia.

Tak więc sprzedam używanego około na 10-14 sesjach Stroboframe CameraFlip. Stan IDEALNY! Brak rys, zadrapań (oprócz jednego od nowości), wszystko kompletne, sprawne!
Cena wywoławcza to 110zł chodź zapraszam do negocjacji. (nowy to koszt ponad 160zł http://www.shopmania.pl/shopping~online-akcesoria-do-aparatow-i-kamer~kupowac-bracket-do-lampy-blyskowej-stroboframe-cameraflip~p-2282767.html)

Mogę wystawić produkt na Allegro!

Kontakt - tajniakc@tlen.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum fotarts.pl - społeczność fotograficzna Strona Główna -> Sprzedam Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group